GCMpartner Nedir?

gcmpartnerGCMpartner affiliate marketing alanında Türkiye’de 2012 nisan ayından bu zamana kadar faaliyet gösteren bir websitesi, tamamen website sahipleri ve online pazarlamacılar , sosyal medya yöneticileri için kazançlı bir reklam ortaklık modeli sunuyor. Buna göre trafiğinize uygun reklam türleri ile yönlendirdiğiniz her ücretsiz demo üyelik için size 1 $ ile 5 $ arasında ödeme yapıyor.

ÖDemeleri aylık olarak her ayın 10’unda yapıyor ve öğrendiğimize göre 2 yıldan fazladır her ay eksiksiz şekilde ödemeler zamanında yapılmış, yine raporlama sistemleri anlık ve sorunsuz çalışıyor. Ödemeler banka havalesi ve EFT ile 50 $ alt limit üzerinden yapılmakta. Diğer bir avantajı ise sunduğu içerik, makale ve araçlar ile site sahiplerine sitelerini geliştirmeleri konusunda destek sunuyor.

GCMpartner’ın bu avantajları yanı sıra ayrıca diğer bir özelliği ise barındığı text ve banner reklam sayısı çok fazla, buda site sahipleri ve pazarlamacılara kolaylık sağlarken, sosyal medya da pazarlama yapanlar için çok daha kazançlı olabiliyor.

Bu kapsam ücretsiz üyelik açarak çalışmalara başlamak için www.gcmpartner.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.